چه کسانی در لینکداین تنها می شوند؟

چه کسانی در لینکدین تنها می شوند؟

یادمه یه زمانی پست هایی با عنوان “لینکدین فیسبوک نیست” یا “Keep it professional” مدام در میان کاربر های این شبکه اجتماعی دست به دست می شد و البته بحث هایی طولانی در بخش نظرات اینگونه پست ها که خود حاکی از اختلاف نظر کاربران در این مورد بوده است. سال ها گذشت و این مساله که آیا لینکدین فضای مناسبی برای انتشار مسائل اعتقادی، نگرشی یا طنز و اخبار متفرقه یا به صورت کلی مسائل غیر حرفه ای هست یا خیر، همچنان بحث برانگیز است.

گاهی اوقات افراد با مشاهده پست هایی از این قبیل، بر خلاف میل باطنی خود وارد بحث در بخش نظرات میشن و به ارشاد سایر کاربران می پردازن، غافل از اینکه فعالیت های مرتبط آنها با اینگونه محتوا ها تنها باعث دیده شدن هرچه بیشتر اون محتوا می شه. به این شکل که همه دوستای اونها، اون متن یا عکس را در صفحه تازه ها می بینن و نام این دوست رو هم می بینن که در زیر اون نظر گذاشته !

برعکس تصور بیشتر ماها، فقط ما ایرانی ها نیستیم که گاهی، مطالب غیر مرتبط با مسائل کاری رو در این شبکه اجتماعی منتشر می کنیم.

به همین خاطر، طراحان لینکدین یک امکان جادوئی ! برای کاربران خود در گوشه سمت راست هر پست منتشر شده پنهان کردن … کافیه تا نشانگر ماوس رو روی تصویر یا محتوای مورد نظر ببریم تا این امکان جادویی خودشو نشون بده ! جاشم درست گوشه سمت راست بالای محتواست.

این امکان چیزی جز یه فلش کوچک به سمت پایین نیست ! کافیه تا روش کلیک کنیم تا گزینه های آن نمایان شن.

گزینه اول میگه: من دوست ندارم این مطلب رو ببینم.

خب اگه ماجرا به همین جا ختم شه بهتره، اون محتوا پنهان میشه، شما هم به ادامه کاراتون می رسین.

سومین گزینه (…Unfollow) این امکان رو به شما میده تا دیگه، در جریان فعالیت های فرد خاطی (انتشار دهنده مستقیم یا غیر مستقیم محتوای نا مناسب) قرار نگیرید. به عبارت دیگه، وقتی این افراد، محتوایی رو منتشر یا لایک میکنن و یا اینکه با نوشتن دیدگاهشان، باعث دیده شدنش میشن، شما چیزی نمی بینید.

حالا کافیه فکر کنیم …

پس با لبخند خط بزن !

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *